KONST / Litografier / Litografi 15042116
nr 1504 2116
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 33/99, daterad 1984. Bildmått: 70x55 cm, yttermått inklusive ram: 80x65 cm
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:58:22
17/11 22:02:13
21 nov